Naiskonnal punkte saada ei õnnestunud

Mängu parim Kairi Himanen. Autor: Grete Kaljuvee

Laupäeval, 17. oktoobril toimus Saku murustaadionil Naiste Meistriliiga 17. vooru kohtumine, kus omavahel läksid vastamini Saku Sporting ja Pärnu JK Vaprus.

Vastane avas mänguskoori kiirelt - 3. minutil löödi esimene ja 32. minutil teine värav. Kuigi teisel poolajal leiti oma rütm paremini üles ning 85. minutil vastas Kairi Himanen Saku poole pealt väravaga, jäi see paraku mängu viimaseks ning kohtumine lõppes seisuga 1-2.

⚽️ ’85 Kairi Himanen (🅰️ Merily Toom)

Mängu parimaks valiti Saku värava autor Kairi Himanen!

Kairi mängujärgne kommentaar: ,,Kannatlikkusest, särtsust ning jalgpalli õnnest jäi sel korral puudu. Tuleb teha nii individuaalselt kui tiimina analüüs ja suunata fookus tulevasteks mängudeks. Liiga lõpp tuleb põnev, kuid meie jätkame oma teed ja anname parima, et töökus ning sihikindlus tooks tulemust.”

Mängujärgselt asub Saku liigatabelis jätkuvalt 35 punktiga teisel kohal.

Käesoleval nädalal naiskonnal mängu ei ole, liigaga jätakatakse 31. oktoobril, kui kodukunstmurul võõrustatakse tabeli kolmandat Tallinna JK Kalevi naiskonda.